Kyndall Dykes revine la U-Banca Transilvania

Unul din preferatii fanilor U-BT revine in echipa Clujului. Conform website-ului oficial: “americanul Kyndall Dykes va reveni la echipa noastra dupa un sezon petrecut in Italia. Este a doua noutate in lotul echipei noastre, dupa cea reprezentata de venirea lui Vlad Moldoveanu.”

Fanii au primit vestea cu extrem de multa bucurie, bucurie care s-a resimtit si in declaratia sportivului, care a anuntat ca abia asteapta sa intre pe teren alaturi de colegii sai: “Ce mai faceti, clujeni? Vreau ca toata lumea sa stie ca oficial m-am intors acasa la U-Banca Transilvania Cluj-Napoca! Asteapt cu nerabdare sa ma intorc la lucru cu baietii, sa incercam sa aducem un nou titlu inapoi la Cluj. Stiu ca nu va fi usor, dar vom fi pregatiti pentru o noua lupta. Haide «U»!”

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

sportcontrol.ro - Stiri, opinii si analiza sportiva - Cluj-Napoca, Transilvania!